Queisser Pharma Poland Sp. z o. o. nowym członkiem wspierającym Stowarzyszenia

Od dziesiątek lat firma Queisser Pharma wraz z jej wiodącymi markami Doppelherz i Protefix, jest symbolem troski i dbałości o zdrowie.

Historia firmy Queisser Pharma zaczęła się w roku 1897 w małej fabryce w Hamburgu. Po skończeniu studiów farmaceutycznych młody Alfred Queisser wyruszył z Lausitz do Hamburga by szukać szczęścia jako fabrykant. Postanowił wyspecjalizować się w produkcji środków do pielęgnacji ciała, takich jak kremy, mydła w płynie czy pasty do zębów. Mimo wielu trudności firma stale się rozwijała, co można przypisać wyjątkowym zdolnościom jej założyciela.

Bardzo ważny rozdział w historii firmy zaczął się w 1919 roku. Wtedy to Josef Peter Hennes, farmaceuta z Essen, przy użyciu ziół i innych naturalnych składników opracował recepturę znanego do dziś toniku Doppelherz. Założył też firmę o tej samej nazwie i z dużym powodzeniem sprzedawał swój preparat. Niedługo potem obie firmy połączyły się pod nazwą "Queisser Pharma”.

Misją Queisser Pharma jest troska o zdrowie i dobre samopoczucie klientów. Produkują szeroką gamę produktów klasy Premium służących ochronie zdrowia. Wszystkie produkty odznaczają się wysoką jakością spełniając najbardziej rygorystyczne normy ciesząc się dużym zaufaniem klientów. Za swój cel uważają rozpoznawanie aktualnych potrzeb swoich klientów i dostosowywanie się do nich. 

Witamy i życzymy owocnej współpracy!

 

Powrót do listy