„Kawa Prasowa KRSiO” - Odchudzanie z suplementami diety

Zapraszamy już 27 czerwca o godzinie  10:00 do kawiarni „podWieczorki poRanki” przy ulicy Bagatela 11 przy Placu Unii Lubelskiej.

 

„Kawa Prasowa KRSiO” - Odchudzanie z suplementami diety.

W ostatnim czasie wiele słyszy się na temat błędów popełnianych przez młodych ludzi w kwestii odchudzania. Pragnienie uzyskania natychmiastowych efektów często odbija się na ich zdrowiu. Chcąc podążyć za modą decydują się na drastyczne środki. Nie rozumieją, że w ten sposób wyniszczają swój organizm. Odchudzanie, czy regulowanie masy ciała, jest złożonym procesem., Powinien on składać się z kilku elementów, takich jak ruch, odpowiednia dieta czy odpowiednio dobrane suplementy diety. Edukacja w tym zakresie wydaje się obecnie bezcenna. To walka o zdrowie ale i  bezpieczeństwo konsumentów. Organizm człowieka to skomplikowana maszyneria, której należy dostarczyć wielu różnych składników. O mechanizmie odchudzania, dbałości o prawidłową masę ciała i składnikach, które mogą nam w tym pomóc wypowiedzą się zaproszeni eksperci:

  • Dr n. med. Renata Jurgiel - kardiolog i internista, założycielka Centrum Odchudzania i Zdrowego Odżywiania, Ekspert Rady Eksperckiej KRSIO. 
  • Dr n. med. Anna Lewitt - Dietetyk, Trener Żywienia, Założycielka Centrum Medycznego dr n. med. Anna Lewitt Centrum Treningu Osobistego i Dietetyki – EGO.

 

W spotkaniu będą uczestniczyć przedstawiciele władz KRSIO, w tym  Pani Profesor Wawer, Prezes Zarządu oraz pani Katarzyna Wójcicka, przewodnicząca Rady Eksperckiej KRSIO.

Podczas spotkania dowiedzą się Państwo:

  1. Jak dbać o prawidłową masę ciała?

  2. Jak powinien przebiegać prawidłowy proces odchudzania i jakie są najważniejsze jego elementy?

  3. Czy istnieje dieta cud? 

  4. Czy istnieje specyfik cud?

  5. Jakie składniki mogą wspomóc proces odchudzania i w jaki sposób.

  6. Jak działają  suplementy diety wspomagające prawidłową masę ciała i odchudzanie?

  7. Zatwierdzone przez UE oświadczenia zdrowotne dotyczące odchudzania i prawidłowej masy ciała.

Spotkanie będzie miało formę dyskusji przy dobrym śniadaniu i kawie.

 

Powrót do listy